Ape Beira-Mar Paraiso Kitesurf
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Ape Beira-Mar Paraiso Kitesurf Cajueiro da Praia appartementen van 64 m² bieden uitzicht op de tuin en zijn op 25-minuten loopafstand tot Cajueiro Rei gelegen. Het appartement is geschikt voor maximaal 6 gasten.
Prea ligt op afstand van 105 km van het 2-badkamer appartement.
De accommodatie heeft een douche voor uw comfort. Verder zijn er handdoeken beschikbaar.
Ape Beira-Mar Paraiso Kitesurf appartementen komen met een complete keuken, waar gasten hun maaltijden kunnen koken. De toegang tot een zwembad zorgt voor een meer ontspannen verblijf.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cajueiro Rei2438 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Parnaíba–Prefeito Dr. João Silva Filho68 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Ape Beira-Mar Paraiso Kitesurf appartement?
Het duurt 10 minuten lopen om van Ape Beira-Mar Paraiso Kitesurf appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Ape Beira-Mar Paraiso Kitesurf appartement?
Ape Beira-Mar Paraiso Kitesurf appartement heeft privé-autoparkeren. - ❓
Beschikt Ape Beira-Mar Paraiso Kitesurf appartement over een internetverbinding?
Ja, Ape Beira-Mar Paraiso Kitesurf appartement is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Ape Beira-Mar Paraiso Kitesurf appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Ape Beira-Mar Paraiso Kitesurf appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 64 vierkante meters. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.